Doprava a platba

Ceny dopravy a platby

Doprava všech objednávek nad 19 000,-Kč bez DPH je ZCELA ZDARMA.

  • Nakupte alespoň za 19 000,- Kč bez DPH a máte nárok na dopravu zdarma!

Jednotná cena dopravy u objednávek činí 299,- Kč s DPH.

  • Abychom vám mohli zboží dodat včas a v pořádku, spolupracujeme pouze s dvěma dopravci, se kterými máme tu nejlepší zkušenost. Menší balíky do několika kg vám doručí dopravce DPD (náš smluvní partner Direct Parcel Distribution CZ s. r. o.). Větší balíky, které je nezbytné přepravovat na paletě, vám doručí dopravce TopTrans (náš smluvní partner TopTrans eu a.s.).

Doplňující podmínky

  • Zboží doručujeme v případě bezbariérového vstupu. Pod bariérou si můžete představit výškovou zábranu při vjezdu, omezení šířky při vjezdu apod.
  • Doručujeme za první uzamykatelné dveře ve vchodu do budovy, bytu či domu.
  • Doručujeme v pracovní dny vždy mezi 7:00 – 18:00. O víkendech zatím nedoručujeme.

Pokud chcete využít vynášky, napište nám to prosím do poznámky v objednávce. Tato služba je za příplatek.

 

MOŽNOSTI PLATEB

 Každému vyhovuje něco jiného, proto u nás máte na výběr ze 4 způsobů, jak objednávku zaplatit. Všechny způsoby platby jsou samozřejmě zdarma.

1. Dobírka

Klasický a zatím nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí přímo doručovateli. Ten vám rovněž vystaví doklad o zaplacení.

2. Online platba kartou

Nejpohodlnější způsob platby. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu, kde zadáte údaje z vaší karty. Přístup k vašim údajům má vždy pouze samotná banka, způsob platby je tak zcela bezpečný. Platba je okamžitá.

3. Okamžitá platba převodem online

Po dokončení objednávky vás ihned přesměrujeme do platební brány vaší banky. Zde zaplatíte pomocí jednoduché autorizace během několika sekund. Tento způsob platby je stejně rychlý a pohodlný jako platba kartou, takže zbytečně nečekáte, až se peníze připíšou na náš účet. 

V tuto chvíli nabízíme možnost platit skrze tyto banky:  UniCredit Bank / 2700
Můžete také zaplatit skrze tyto partnerské aplikace: GoPay účet, Google Pay,  PayPal

4. Faktura se lhůtou splatnosti

Tento způsob je možný pouze pro živnostníky, firmy a státní instituce. Při objednávce je nutné zadat vaše IČO. První platba podléhá schválení, které provedeme do několika hodin po odeslání objednávky. Státní instituce jsou automaticky schváleny. Standartní splatnost faktur je 14 dní.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY 

1. Montáž

Nabízíme profesionální montáž ke všem produktům z našeho e-shopu. Cena montáže je vždy 10 % z ceny zboží. Tato cena se vám automaticky vypočítá v nákupním košíku podle zboží, které v něm máte. Pro její objednání prosím zaškrtněte checkbox. Minimální cena montáže je 1 499,- Kč bez DPH/1 814,- Kč vč. DPH. Montáž je možná kdekoliv v České republice. Doba dodání zboží je prodlouženo cca 3-10 pracovních dní, dle vytíženosti montážních techniků.
Montáž lze zrušit nejpozději 48 hodin před dodáním zboží.