Prodloužená záruka

Prodloužená záruka 5 roky

Víme, že vybavení kanceláře kupujete na roky dopředu. Proto na vybrané zboží z našeho e-shopu poskytujeme prodlouženou záruku na dobu 5 let. Těchto 5 let již zahrnuje zákonnou záruční lhůtu 2 let. To znamená 5 let bez starostí. Během této doby vám vybrané zboží opravíme nebo vyměníme zcela zdarma. U reklamací vám garantujeme rychlé a spolehlivé vyřízení.

Otázky a odpovědi

1. Jak získat záruku 5 let?

U nás žádné složité podmínky nehledejte, stačí si jen objednat  produkt z našeho e-shopu, u kterého bude informace o možnosti prodloužené záruky. V případě využití služby prodloužené záruky uveďte  v objednávce jako doplňující text " žádost o prodlouženou záruku". Na uvedený email v objednávce bude následně zaslaná faktura s částkou 500,-kč včetně DPH. Po úhradě faktury  automaticky získáte prodlouženou záruku 5 let. Navíc pro vás uschováme i doklad o nákupu produktu a úhradě prodloužené záruky.

2. Jak to funguje?

Pokud dojde k poruše zboží, po dobu 5 let, můžete uplatnit nárok na bezplatnou reklamaci.

3. Jak postupovat při reklamaci

Je s vaší objednávkou něco v nepořádku? Dorazilo vám zboží nekompletní nebo poškozené?

I mistr tesař se někdy utne. Ať už se stalo cokoliv, vyplňte prosím náš reklamační formulář. Díky němu se dozvíme vše podstatné a můžeme vaši reklamaci řešit ihned.

Pokud raději řešíte věci po telefonu nebo máte specifický problém, rovnou nám zavolejte na naši bezplatnou linku 602708702

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení