Prodloužená záruka

Prodloužená záruka 5 roky

Víme, že vybavení kanceláře kupujete na roky dopředu. Proto na vybrané zboží z našeho e-shopu poskytujeme prodlouženou záruku na dobu 5 let. Těchto 5 let již zahrnuje zákonnou záruční lhůtu 2 let. To znamená 5 let bez starostí. Během této doby vám vybrané zboží opravíme nebo vyměníme zcela zdarma. U reklamací vám garantujeme rychlé a spolehlivé vyřízení.

Otázky a odpovědi

1. Jak získat záruku 5 let?

U nás žádné složité podmínky nehledejte, stačí si jen objednat  produkt z našeho e-shopu, u kterého bude informace o možnosti prodloužené záruky. V případě využití služby prodloužené záruky uveďte  v objednávce jako doplňující text " žádost o prodlouženou záruku". Na uvedený email v objednávce bude následně zaslaná faktura s částkou 500,-kč včetně DPH. Po úhradě faktury  automaticky získáte prodlouženou záruku 5 let. Navíc pro vás uschováme i doklad o nákupu produktu a úhradě prodloužené záruky.

2. Jak to funguje?

Pokud dojde k poruše zboží, po dobu 5 let, můžete uplatnit nárok na bezplatnou reklamaci.

3. Jak postupovat při reklamaci

Je s vaší objednávkou něco v nepořádku? Dorazilo vám zboží nekompletní nebo poškozené?

I mistr tesař se někdy utne. Ať už se stalo cokoliv, vyplňte prosím náš reklamační formulář. Díky němu se dozvíme vše podstatné a můžeme vaši reklamaci řešit ihned.

Pokud raději řešíte věci po telefonu nebo máte specifický problém, rovnou nám zavolejte na naši bezplatnou linku 602708702